Aktualności

W tym szczególnym dniu wszystkim Pielęgniarkom, Pielęgniarzom i Położnym, składamy wyrazy szacunku i uznania za profesjonalizm, rzetelną pracę oraz troskę o zdrowie i życie naszych pacjentów. Dołączając się do listu Czytaj WIĘCEJ !
Oddział Świętokrzyski PFRON w załączeniu przesyła informacje dot. możliwości skorzystania z programu „Wypożyczalnia technologii wspomagających dla osób z niepełnosprawnością”. Informujemy również, że od miesiąca grudnia 2023 r.  można składać wnioski Czytaj WIĘCEJ !
Od 1 marca w naszym szpitalu zaczął funkcjonować oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. Placówka posiadała kontrakt na oddział jednodniowy ortopedyczny. W dniu 1 marca 2024 roku placówka podpisała umowę z NFZ na Czytaj WIĘCEJ !
Realizujemy w naszym podmiocie  „Program profilaktyki zakażeń meningokokowych” oraz  „Program prewencji  ospy wietrznej” finansowany przez Prezydenta Miasta Kielce. Nieprzekraczalny termin: 31.12.2024r Szczepienia odbywają się codziennie, po wcześniejszej rejestracji w Poradni Czytaj WIĘCEJ !
 SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II od dnia 5 października uczestniczy w projekcie pilotażowym "DOBRY POSIŁEK w Szpitalu". Program jest finansowany przez NFZ i ma na Czytaj WIĘCEJ !
SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II świętuje 75-lecie działalności. 29 września 2023 r. to szczególna data w historii naszego szpitala. Uroczystości 75-lecia rozpoczęły się od poświecenia Czytaj WIĘCEJ !
Endoskopowa chirurgia kręgosłupa jest nowatorską metodą, która w bardzo szybkim tempie wypiera stare inwazyjne metody. Zabieg wykonany przez endoskop zapewnia bezpieczeństwo i bardzo szybki powrót do zdrowia Pacjenta ze względu Czytaj WIĘCEJ !
Sezon urlopowy wciąż trwa, planujemy krótsze bądź dłuższe podróże z rodziną, o czym musimy pamiętać?    przed wyjazdem za granicę sprawdź, czy kraj, do którego planujesz się wybrać jest otwarty Czytaj WIĘCEJ !
Zapraszamy młodzież z rocznika 2010 zamieszkałą na terenie Miasta Kielc na bezpłatne szczepienia przeciw meningokokom typ ACW -135Y. Szczepienie to zapobiega Inwazyjnej Chorobie Meningokokowej która może przebiegać jako zapalenie opon Czytaj WIĘCEJ !

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH