Aktualności

SOR
SP ZOZ MSWiA w Kielcach  im. św. Jana Pawła II poszukuje do pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym kandydatów na poszczególne stanowiska: 1. Kierujący Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym, 2. Lekarzy Specjalistów w Czytaj WIĘCEJ !
Miło nam poinformować, że dzięki wspólnej pracy wszystkich pracowników  SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II ponownie otrzymaliśmy Certyfikat ISO 9001:2015 przyznany przez Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Czytaj WIĘCEJ !
 DRODZY PACJENCI Zapraszamy osoby od 55 roku życia, zamieszkałe na terenie Miasta Kielce do zaszczepienia się przeciwko grypie. Program szczepień przeciw grypie finansowany jest ze środków Miasta Kielce i realizowany Czytaj WIĘCEJ !
Hydroterapia to forma leczenia, której głównym zadaniem jest kontakt z wodą. Wykorzystuje ona naturalne właściwości fizyczne i chemiczne wody we wszystkich jej stanach skupieniach. Wodolecznictwo używa się przede wszystkim w Czytaj WIĘCEJ !
Kinesiotaping to metoda terapeutyczna często wykorzystywana przez fizjoterapeutów, polegająca na oklejaniu ciała specjalnie do tego przeznaczonymi taśmami kinezjologicznymi. Plastrowanie dynamiczne zapewnia zwiększenie przestrzeni między skórą, a mięśniami co powoduje działanie Czytaj WIĘCEJ !
Fizykoterapia to rodzaj rehabilitacji medycznej, podczas której wykorzystuje się w celach leczniczych zjawiska fizyczne. Tym zjawiskiem może być prąd elektryczny, światło, magnetyzm, ultradźwięki czy niska temperatura. Zadaniem fizykoterapii jest usprawnienie Czytaj WIĘCEJ !
Dział Rehabilitacji MSWiA w Kielcach wykonuje zabiegi terapii leczenia nietrzymania moczu za pomocą krzesła uroginekologicznego Salus - Talent PRO URO. Głęboka stymulacja elektromagnetyczna w schorzeniach uroginekologicznych skutecznie działa na procesy Czytaj WIĘCEJ !
Informacja o zamieszczeniu nowych ofert pracy 😆  Osoby zainteresowane zatrudnieniem w SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II zapraszamy do odwiedzenia na naszej stronie działu z aktualnymi Czytaj WIĘCEJ !
Informujemy, że Poradnia Alergologiczna przy SP ZOZ MSWiA w Kielcach wznawia przyjmowanie pacjentów od poniedziałku do piątku.   Serdecznie zapraszamy do rejestracji wizyt: osobiście (Wojska Polskiego 51 – I piętro) Czytaj WIĘCEJ !
Placówka SP ZOZ MSWiA w Kielcach przekazała środki w postaci wielorazowych kombinezonów barierowych SANMED w ilości 1700 sztuk na pomoc obywatelom Ukrainy. Wsparcie o wartości ponad 260 tys. zł zostało Czytaj WIĘCEJ !

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH