Aktualności

TRZECI PRZETARG ➡ Sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej przy ul. Ogrodowej 11 w Kielcach. Adres nieruchomości: ul. Ogrodowa 11 w Kielcach Działka nr ewidencyjnym: 655/2, Obręb: 0016, Powierzchnia: 0,5607 ha Czytaj WIĘCEJ !
 SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II od dnia 5 października uczestniczy w projekcie pilotażowym "DOBRY POSIŁEK w Szpitalu". Program jest finansowany przez NFZ i ma na Czytaj WIĘCEJ !
SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II świętuje 75-lecie działalności. 29 września 2023 r. to szczególna data w historii naszego szpitala. Uroczystości 75-lecia rozpoczęły się od poświecenia Czytaj WIĘCEJ !
Endoskopowa chirurgia kręgosłupa jest nowatorską metodą, która w bardzo szybkim tempie wypiera stare inwazyjne metody. Zabieg wykonany przez endoskop zapewnia bezpieczeństwo i bardzo szybki powrót do zdrowia Pacjenta ze względu Czytaj WIĘCEJ !
08.08.2023 MINISTER SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II ul.Wojska Polskiego Czytaj WIĘCEJ !
Komunikat w sprawie dokumentacji medycznej Niszczenie dokumentacji medycznej ogłoszenie SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II  SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II informuje, Czytaj WIĘCEJ !
Sezon urlopowy wciąż trwa, planujemy krótsze bądź dłuższe podróże z rodziną, o czym musimy pamiętać?    przed wyjazdem za granicę sprawdź, czy kraj, do którego planujesz się wybrać jest otwarty Czytaj WIĘCEJ !
Zapraszamy młodzież z rocznika 2010 zamieszkałą na terenie Miasta Kielc na bezpłatne szczepienia przeciw meningokokom typ ACW -135Y. Szczepienie to zapobiega Inwazyjnej Chorobie Meningokokowej która może przebiegać jako zapalenie opon Czytaj WIĘCEJ !
Realizujemy w naszym podmiocie  „Program profilaktyki zakażeń meningokokowych” finansowany przez Prezydenta Miasta Kielce. Zapraszamy dzieci z roczników 2021 i 2022 (w drugim roku życia)  zamieszkałych na terenie Miasta Kielce na Czytaj WIĘCEJ !
SOR
SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY przy SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pała II ul .Wojska Polskiego 51 Recepcja SOR - 41 260 55 66 Czytaj WIĘCEJ !

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH