Aktualności

SP ZOZ MSWiA w Kielcach oferuje chirurgiczne leczenie otyłości, czyli zabiegi uwalniające pacjentów od tej przewlekłej choroby powodującej wiele skomplikowanych schorzeń i problemów zdrowotnych. Oddział chirurgii posiada na wyposażeniu specjalistyczny Czytaj WIĘCEJ !
Dziś odbyło się  Uroczyste Otwarcie nowego bloku operacyjnego z udziałem wiceministra Błażej Poboży.   Szpital został wybudowany praktycznie w całości dzięki dotacji MSWiA przy wsparciu Ministerstwa Zdrowia, środków unijnych oraz środków Czytaj WIĘCEJ !
Oddział Chirurgiczny w Szpitalu MSWiA w Kielcach jest świetnie wyposażony i w pełni gotowy do przyjęcia Pacjentów. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji Czytaj WIĘCEJ !
Dziś złożyliśmy wniosek o dofinansowanie projektu ze środków Unii Europejskiej. Zakres wsparcia jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. budowę sterylizatorni oraz doposażenie w nowoczesny sprzęt oddziałów ortopedii i chirurgii. Dofinansowanie Czytaj WIĘCEJ !
Drodzy Państwo, dochodzą do nas liczne głosy o problemie, jaki ma miejsce na parkingu szpitala. Miejsca parkingowe są zajmowane przez pojazdy osób niekorzystających z usług szpitala, a jedynie roszczących sobie Czytaj WIĘCEJ !
SP ZOZ MSWiA w Kielcach nawiązał współpracę z Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach Filia nr 8 w związku z akcją upowszechniania czytelnictwa w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek. Od czwartku 12 Czytaj WIĘCEJ !
Zapraszamy wszystkie Panie na bezpłatne badania ginekologiczne w Poliklinice MSWiA w Kielcach. ️⃣Oferujemy: krótki termin oczekiwania e-rejestrację przez stronę internetowa rejestrację bezpośrednio w gabinecie Badania jakie mogą Panie wykonać: cytologię Czytaj WIĘCEJ !
Szpital MSWiA w Kielcach w ramach współpracy z Instytutem Nauk Medycznych Collegium Medicum Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach wspiera kształcenie zagranicznych studentów na kierunku lekarskim. Przyszli medycy pod okiem Pani Czytaj WIĘCEJ !
Zmieni się krajobraz przy ul. Prostej i Wojska Polskiego. Już niebawem znikną stare hale przemysłowe i szkieletory, które straszyły swoim wyglądem mieszkańców Kielc. SP ZOZ MSWiA właśnie wszczyna postępowanie na Czytaj WIĘCEJ !
Dział diagnostyki obrazowej Szpitala MSWiA w Kielcach jako jedyny w województwie świętokrzyskim, dysponuje rezonansem magnetycznym najnowszej generacji Canon VANTAGE Orian. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań w diagnostyce obrazowej, zapewniamy badania bez Czytaj WIĘCEJ !

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH